День Святого Валентина - день дружби, доброти

14 лют. 2020
День Святого Валентина - день дружби, доброти

"День Святого Валентина - день дружби, доброти"

В нашому саду пройшло одне з найдобріших, красивіших свят День Святого Валентина - свято дружби, любові, доброти, співчуття і поваги людей один до одного. А в дитячому саду - це ще один прекрасний привід поговорити з дітьми про моральні якості - дружбу, взаєморозуміння і доброті.

Напередодні цього свята діти разом з вихователем готували своїм рідним валентинки. Це стало гарною традицією, коли щороку з великим задоволенням малюки дарують своїм матусям власноруч виготовлені листівки у вигляді сердець. Не забули дітки привітати валентиками і своїх друзів із дитсадка. Такі заходи виховують у дітей любов до рідних, близьких, повагу до оточуючих людей, а також бажання дарувати радість.