Свято Масляної в садочку

27 лют. 2020
Свято Масляної в садочку

А чому музика в дитячому садочку №44 грає?

– Бо там весело зиму проводжають

Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масляною. Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.

Саме завдяки таким святам педагоги нашого садочка навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що з покоління в покоління передаються нашими предками; прославляти свій рідний край та з любов’ю відноситися до всього прекрасного, що нас оточує.

Вже стало традицією в  нашому закладі проводити кожного року   свято Масляної. Не став виключенням і цей рік. 27 лютого  2020 року  в садочку пройшло свято  Масляної.