Консультація для батьків "Як підготовути дитину до поверненням в дитячий садок"

17 черв. 2020
Консультація для батьків "Як підготовути дитину до поверненням в дитячий садок"

Консультація для батьків

« Як підготувати дитину до повернення  в     дитячий садок»

Період адаптації до дитячого садка є неминучою частиною після тривалого карантину, але він не такий довгий, як той, який батьки вже проживали  з дитиною вперше ведучи її в садок.

• Відновіть звичайний розпорядок дня. Дотримуйтесь вдома режиму,санітарно-гігієнічних вимог, культурно-гігієнічних навичок.
  • Батькам потрібно зрозуміти. Що нові обмеження можуть виявитися стресовими для дітей та викликати негативні емоції. Необхідно дома пояснити дитині про нові правила поведінки в групі. Підготувати  до того, щоб мама не буде заходити в  садочок. Батьки можуть говорити «Я доведу тебе до садочка, а там зустріне  нас вихователь» . Кожне нове правило має бути проговорено батьками ще до того, як дитина це побачить.
  • Погратися в те з дитиною, що вам розкажуть вихователі, наприклад, Обіграйте нові правила,  покажіть як вимірюють температуру. Попередьте , що температуру будуть міряти не тільки вдома ,а й в садочку. Нагадайте про те, що будь-де  важливо мити руки. Можна також погратися  в супер — героїв здоров`я, які миють довго руки, не тягнуть ручки до ротика, вимірюють температуру тіла, чхають у лікоть,  пам`ятають , що зараз дітки граються не торкаючись один одного.
  • Перший тиждень діти можуть  повертатись  додому з дитячого садка      збудливими, примхливими, ніж зазвичай.
  • Батькам бажано перші дні забирати дитину трохи раніше.

Коли зранку прощатиметесь з малям  у садочку запевніть « Я заберу тебе і ми підемо гуляти ,  додому гратися.

Відсвяткуйте перший день дитини у садочку, або подаруйте щось про що мріяла дитина.

Заохочуйте дітей до того, щоб вони одягались і роздягались самостійно. Допомагайте у разі потреби.

Віднесіться відповідально до запитань вихователів, не ведіть дитину в дитячий садок з ознаками респіраторного захворювання.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ, СВОЇХ  ДІТЕЙ  І  ОТОЧУЮЧИХ !