День Соборності України

22 січ. 2021
День Соборності України

Соборність України — це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього.

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.

В нашому закладі дошкільної освіти також відзначали День Соборності України.  З метою поповнення та поглиблення знань вихованців про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами нашої країни, виховання патріотичного почуття та поваги до державних символів, з дітьми було проведено різноманітні заходи, що мали на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати будь - які труднощі.

Діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави, відгадували загадки, читали вірші, співали,танцювали.

Ми впевнені, що наші вихованці будуть гідними громадянами своєї України!