15 вер. 2015

Оплата за харчування дітей в дошкільному закладі

Шановні батьки, відбулися зміни в оплаті за харчування дітей в дошкільному закладі
1 вер. 2015

Перше вересня - День знань

1 вересня у садочку відбулося свято до Дня знань
24 серп. 2015

Зі святом Незалежності!

Привітання з нагоди великого національного свята нашої державності -Дня незалежності України!
23 серп. 2015

Зі святом, Харкове!

Вітаємо вас із нагоди свята на честь прекрасного міста Харкова!
21 серп. 2015

Громадянська панахида

Діти старшої групи прийняли участь у грамадянської панахиді. присвяченої річниці визволення Харкова від немецько- фашистких загарбників
22 лип. 2015

Літнє оздоровлення

Літо! Найкращий час для оздоровлення дітей. Ми потурбувались, щоб наповнити літнє дозвілля вашої малечі іграми, розвагами, спостереженнями, працею в природі, загартувальними процедурами.
8 лип. 2015

Відкриття садочка

13 липня садочок радо зустрічає малюків після проведення ремонтних робіт
2 черв. 2015

Музична розвага "Хай сонцю і квітам всміхаються діти"

2 червня 2015 року до Дня захисту дітей в закладі пройшла розвага"Хай сонцю і квітам всміхаються діти!"
29 трав. 2015

Свято "Прощавай наш дитсадок"

У садочку відбувся випускний ранок. Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у нарядних сукнях, елегантні хлопчики, теплі слова, розмаїття пісень і танців…
10 трав. 2015

Привітання до Днем Матері!