Правила прийому дітей під час карантину СОVID-19

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів»        з 1.06.2020 відновлюють свою діяльність заклади дошкільної освіти Основ"янського району.

Діяльність здійснюється відповідно до тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25.

Постанова Головного державного лікаря від25.05.2020 р. №25 "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у звязку з поширенням коронавірусної хвороби(COVID-19)

Лист МОНУ №1\9-269 від 22.05.2020 "Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти"

Шановні батьки!

У зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19) просимо забезпечити належне виконання цих рекомендацій:

1. Ранковий прийом дітей здійснюється з 7:00 до 8:30 ранку на території закладу за межами його будівлі вихователем групи (за несприятливих умов – на вході до приміщення) через центральний хід. Після вказаного часу вхід до закладу освіти буде зачинений. Батьки до приміщень закладу не допускаються.
  2. Забрати дитину можна з 16.00 до 19.00  на території майданчика своєї групи та  якомога швидше покинути територію закладу.
  3. Батьки повинні дотримуватись дистанції та бути в респіраторі або захисній масці (у тому числі саморобній) так, щоб були покрити ніс та рот.
  4. Заборонено приводити дітей до закладу з будь-якими ознаками інфекційних хвороб.
  5. Мінімізувати перебування дітей до та після відвідування закладу освіти в місцях скупчення людей.
  6. Провести з дітьми бесіди щодо дотримання правил особистої гігієни в умовах карантину, пояснити дітям що таке соціальна дистанція та про необхідність її дотримання в дитячому садку.
  7. Якщо виникли сімейні обставини, і Вам необхідно забрати дитину із закладу раніше, тоді необхідно здійснити наступне:

- зателефонувати  вихователю та повідомити час, коли Ви будете перебувати біля центральних воріт закладу;

- чекати дитину за воротами в масці. Дитину до Вас приведе помічник вихователя або вихователь. Дана ситуація не може мати систематичний характер.

1. Просимо Вас надавати правдиву інформацію про стан здоров'я своєї дитини, а за необхідності – інших членів родини. В разі відсутності дитини в закладі надавати вихователю повну та своєчасну інформацію щодо причин відсутності.